Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Choinka Sztuczna Świerk Himalajski 150cm + stojak

Świerk Himalajski, to model sztucznej, gęstej choinki o koronie przypominającej kształtem ośmiokąt. Nadawanie takiego kształtu jest zauważalne w tegorocznych kolekcjach. Dzięki takiemu zabiegowi choinka nabiera dzikiego wyglądu, przez co upodobnia się do naturalnych, prawdziwych drzewek.

119,99 zł
Brutto

Opis

Choinka Sztuczna Świerk Himalajski 150cm + stojak

Choinka pochodzi z polskiej, tegorocznej produkcji. Oferowany przez nas model jest nowością na polskim rynku. Cechą charakterystyczną drzewka jest model korony przedstawiający ośmiokąt, co dodaje naturalnego, dzikiego wyglądu. Każda korona posiada wiele gałązek, przez co choinka jest gęsta i solidna, dodatkowo do zestawu dołączany jest trwały, masywny, stabilny stojak, który utrzyma drzewko w pionie. Gałązki można modelować wedle uznania w każdą stronę, a sama choinka składa się z jednego elementu, więc jej montaż jest prosty, szybki i przyjemny.

Specyfikacja:

- korona przypominająca ośmiokąt,

- w pełni polska, tegoroczna produkcja,

- gęsta korona,

- solidny stojak w zestawie,

- łatwy montaż,

- choinka składa się z jednego elementu.

Choinka Sztuczna Świerk Himalajski 150cm + stojak
Wysokość
150

Specyficzne kody

Top