Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Sztuczna choinka Świerk Syberyjski 220 cm

Świerk Syberyjski, to gęsta choinka sztuczna o bardzo sztywnych gałązkach przez co wieszanie ozdób świątecznych nie sprawia żadnego problemu. Produkt w całości wykonany ręcznie w Polsce. Drut na szpicu drzewka jest dodatkowo wzmacniany, aby można było bez obaw przystroić go solidną, widoczną ozdobą.

235,99 zł
Brutto

Opis

Sztuczna choinka Świerk Syberyjski 220 cm

Choinka sztuczna Świerk Syberyjski PREMIUM, to niesamowicie piękna choinka sztuczna, do złudzenia przypominająca naturalny świerk prosto z lasu, stając się jednym z najbardziej realistycznych modeli choinek. Wykonany przy użyciu najnowszej technologi produkcyjnej, dzięki której drzewko jest znacznie trwalsze i pięknie się układa w przeciwieństwie do innych, tańszych choinek. Drzewko posiada kolor zielony do złudzenia przypominający naturalny. Gałązki przymocowane są na stałe, dzięki czemu montaż jest znacznie prostszy i szybszy,  można je dowolnie formować i wyginać, uzyskując wiele ciekawych form. Wymiary są uzależnione od sposobu ułożenia gałązek. Każda choinka sztuczna, w zestawie posiada mocny i stabilny stojak, który bez problemu utrzymuje gęstą choinkę. Każde drzewko zapakowane jest w karton, w którym można je przechowywać w oczekiwaniu na kolejne święta.

Ważnym aspektem wartym uwagi są również igły choinki, świerk posiada je w wyjątkowo przemyślanym kształcie, a ponadto są mocno przymocowane. Nie musisz martwić się, że z roku na rok ubywać będzie igiełek. Każda z nich posiada kształt oraz odpowiednio dobraną sztywność, tak, aby nie wbijały się podczas kontaktu z choinką i nie odłamywały podczas jej składania.  Możesz liczyć na poprawę komfortu podczas rozkładania, a później modelowania  i składania drzewka.

Sztuczna choinka Świerk Syberyjski 220 cm
Wysokość
220

Specyficzne kody

Top