Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
  • CHOINKA ŚWIĄTECZNA DRZEWKO BOŻONARODZENIOWE DIAMENTOWA NA PNIU 180cm OZDOBY SZYSZKI
CHOINKA ŚWIĄTECZNA DRZEWKO BOŻONARODZENIOWE DIAMENTOWA NA PNIU 180cm OZDOBY SZYSZKI

Choinka sztuczna Diamentowa na pniu 100cm + szyszki

Choinka diamentowa na pniu jest to sztuczne, gęste drzewko ze stabilną podstawą. Końcówki gałązek wykończone zostały diamencikami imitującymi śnieg, które pięknie połyskują w świetle sztucznym jak i naturalnym. Do choinki przymocowane zostały również szyszki, które precyzyjnie ozdobiono drobnymi diamencikami.

86,99 zł
Brutto

Opis

CHOINKA SZTUCZNA DIAMENTOWA NA PNIU 100cm + SZYSZKI

Sosny diamentowe to najlepiej sprzedające się choinki w Polsce. Kupując drzewko otrzymasz najnowszy model choinki zaprojektowanej SPECJALNIE na sezon 2019.

BARDZO STABILNA PODSTAWA

  • Wszystkie nasze drzewka osadzone są w nowej generacji uchwytach. W tym sezonie wykorzystaliśmy najnowszy wzór podstawy, dzięki czemu choinka jest o wiele bardziej stabilna. Wszystko zostało przetestowane w dziale jakości !

JAKOŚĆ WYKONANIA

  • Analizując polski rynek na przestrzeni lat, nasi specjaliści stworzyli najnowszy wzór choinki, który fascynuje Państwa POZIOMEM WYKONANIA oraz swoim niesamowitym wyglądem. Drzewko przeszło wiele testów, każdy element został wykonany z niezwykłą dbałością. Mówimy tutaj o dokładnej długości każdej gałązki i tipsa, odległościami między koronami oraz szerokością i długością każdej igły !

CHOINKA WYGLĄDA JAK ŻYWA

  • ŻYWY, NATURALNY PRAWDZIWY KOLOR NASYCONEJ ZIELENI. Do produkcji użyliśmy materiałów, które nadają choince naturalnych kolorów zieleni, co sprawia, że choinka wygląda jak drzewko prosto z lasu.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI GATUNEK FOLII

  • Drzewka wykonane są z wysokiej jakości folii prosto od polskiego producenta. Nie importujemy folii i innych materiałów z krajów dalekiego wschodu. Nasze choinki wykonane są tylko i wyłącznie z materiałów od polskich dostawców.

GĘSTOŚĆ CHOINKI

  • Jedną z najważniejszych cech choinki jest jej gęstość – to bardzo ważna cecha. Nie żałujemy materiałów do wykonania choinek, posiadają milion igiełek, drzewko jest gęste i pulchne. Sami osobiście wykonujemy fotografię, otrzymujesz drzewko które wyświetla się na aukcji.

ŻYWY PIEŃ, ZAPACH LASU

  • Kolejna ważna cecha to świeżo cięty pień. Pniaki są świeże, tylko tegoroczne ! W przesyłce otrzymują Państwo pniak, który jest wycinany na bieżąco, nie z zeszłych lat, gdzie mogą znajdować się korniki, bądź resztki odpadającej kory ! Pniaki są selekcjonowane, wybieramy tylko te najlepsze jakościowo - prostych na wybranych uprawach sosnowych. Dzięki temu, że pień jest świeży, tegoroczny w Państwa domu będzie można poczuć zapach lasu !
Choinka sztuczna Diamentowa na pniu 100cm + szyszki
Wysokość
100

Specyficzne kody

Top