Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
  • Diamentowa Biała Choinka 100 cm + ozdoby
  • Diamentowa Biała Choinka 100 cm + ozdoby
Diamentowa Biała Choinka 100 cm + ozdoby

Sztuczna choinka Diamentowa biała 100cm + ozdoby

Diamentowa sosna to sztuczna choinka, która posiada niezwykłe, mieniące się diamenciki! Dzięki temu drzewko wygląda niesamowicie, zwłaszcza z włączonymi lampkami. W zestawie z choinką otrzymują państwo DEKOROWANE SZYSZKI ORAZ OZDOBY, które również wysadzane są diamencikami

63,99 zł
Brutto

Opis

Choinka sztuczna Diamentowa biała z ozdobami!

Najnowszy model roku 2019 (kupujesz najnowszy wzór choinki zaprojektowanej przez naszą firmę na święta Bożego Narodzenia)

Choinki są nowe, produkowane na bieżąco w trakcie trwania sezonu - nie są magazynowane miesiącami, wyjątkowo gęsta korona choinki, przez zastosowanie kilku warstw igiełek. Drzewko składa się z dwóch części : pęd główny rozgałęzia się na wiele gałęzi tworzących koronę. Każda gałązka zakończona jest gęstymi igiełkami mieniącymi się w świetle lampek
Ten wyjątkowy model choinki posiada taką samą szerokość igieł na całej długości gałązek co zwiększa koszt produkcji, ale UZYSKUJEMY PUSZYSTĄ, GĘSTĄ CHOINKĘ. Drzewko nie obraca się dzięki wyprofilowanemu łącznikowy choinki ze stojakiem IDEALNA PROPORCJA choinki uznawana przez wielu stylistów. Do produkcji drzewka użyto materiałów niepalnych. Gałązki przymocowane na stałe, można je modelować według uznania.
Szyszki i karton gratis !

Sztuczna choinka Diamentowa biała 100cm + ozdoby
Wysokość
100

Specyficzne kody

Top