Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Oświetlenie świąteczne

Oświetlenie to jedno z najpiękniejszych dekoracji świątecznych. Lampki choinkowe bardzo dobrze znane są w każdym domu na całym świecie. Od wielu lat cieszą się niesamowitą popularnością, przez ten czas zmieniły się ceny, produkcja oraz ich jakość i dostępność. Na ten moment lampki zużywają 10 razy mniej energii niż te używane kilka lat temu. Stały się też bardziej powszechne ze względu na...

Oświetlenie to jedno z najpiękniejszych dekoracji świątecznych. Lampki choinkowe bardzo dobrze znane są w każdym domu na całym świecie. Od wielu lat cieszą się niesamowitą popularnością, przez ten czas zmieniły się ceny, produkcja oraz ich jakość i dostępność. Na ten moment lampki zużywają 10 razy mniej energii niż te używane kilka lat temu. Stały się też bardziej powszechne ze względu na korzystną cenę zakupu. Nowoczesne żarówki ledowe są niewymienialne, ale po przepaleniu jednej z nich pozostałe nadal świecą.

Aktywne filtry

Cena obejmuje zakup świecznika, ozdobnych szyszek oraz jednej zapasowej żarówki.

Cena obejmuje zakup świecznika, ozdobnych szyszek oraz jednej zapasowej żarówki.

Top